https://dviraciudalys.lt/en/informacija/taisykles
1

Taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios prekių pirkimo pardavimo taisyklės (toliau vadinamos – Taisyklės), nustato bendrąsias naudojimosi parduotuve internete www.dviraciudalys.lt sąlygas. Taisyklės yra taikomos, kai Pirkėjas renkasi, užsako ir perka dviraciudalys.lt parduotuvėje siūlomas prekes.

1.2. Dviraciudalys.lt parduotuvėje prekybą organizuoja ir su ja susijusias paslaugas Pirkėjui  teikia Imenza UAB, buveinės adresas Vilties 24A, 29107, Anykščiai, Lietuva, juridinio asmens kodas 154107957, PVM mokėtojo kodas LT541079515, toliau vadinamas Pardavėju.

1.3. Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje teisę pirkti turi žemiau išvardinti asmenys, toliau šiose taisyklėse vadinami Pirkėju:

1.3.1. fiziniai asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

1.3.2. juridiniai asmenys;

1.3.3. nepilnamečiai asmenys nuo 14 iki 18 metų, tik turėdami tėvų arba globėjų sutikimą, išskyrus atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis.

1.4. Užsiregistruodamas ir/ar pateikdamas užsakymą, Pirkėjas tuo pačiu patvirtina, jog jis turi teisę pirkti dviraciudalys.lt  parduotuvėje.

2. Pirkimo pardavimo sutarties sudarymas

2.1. Pirkimo pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta, kai  Pirkėjas pateikia  prekių užsakymą ir atlieka apmokėjimą už prekes arba sutinka apmokėti per kurjerį arba sutinka apmokėti už prekes, kai jas pasiima buveinėje adresu  Vilties 24A, 29107, Anykščiai, Lietuva. Prieš užsakymo pateikimą ir/arba apmokėjimą, Pirkėjas turi patvirtinti, kad susipažino su Pirkėjo elektroninės parduotuvės Taisyklėmis ir privatumo politika, paspausdamas SUTINKU. Jei Pirkėjas nepritaria visoms arba daliai taisyklių, jis negali toliau vykdyti prekių užsakymo ir pirkti dviraciudalys.lt elektroninėje parduotuvėje.

2.2. Kainos dviraciudalys.lt parduotuvėje nurodomos eurais su PVM (€ + PVM).

2.3. Pirkėjas, norėdamas užsisakyti prekes internetinėje parduotuvėje dviraciudalys.lt, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą bei pašto kodą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, bei pateikti kitą informaciją, kuri gali būti reikalinga prekių pristatymui.

2.4. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Jei Pirkėjas prekių pats pasiimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, ir Pirkėjo pateiktais duomenimis įteiktos kitam asmeniui, tai pretenzijų dėl prekių pristatymo ne tam subjektui Pirkėjas reikšti neturi teisės.

2.5. Pardavėjas, iškilus neaiškumams, turi teisę susisiekti su Pirkėju telefonu arba elektroniniu paštu. Jei Pardavėjas negali susiekti su Pirkėju naudojantis jo kontaktiniais duomenimis, užsakymas anuliuojamas.

3. Prekių pristatymas

3.1. Internetinėje parduotuvėje dviraciudalys.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

3.2. Prekės pristatomos per Venipak  siuntų tarnybą Jūsų nurodytu adresu prekių užsakymo metu, į LP Express terminalus bei Venipak paštomatus. Pristatymo trukmė - 2-3 darbo dienos. Adreso keitimas pristatymo metu papildomai kainuoja 3 €.

3.3. Būtinas prekių užsakovo telefono numeris.

3.4. Pristatymas kainuoja priklausomai nuo užsakymo sumos: jeigu prekių užsakoma iki 50 €, tai prekių pristatymas kainuoja 3.50 € (kai siunta pristatoma Pirkėjo pasirinktu adresu arba į Lp Express terminalą). Pristatymas į Venipak paštomatus kainuoja 3.50 eur.  Jeigu prekių užsakoma per 50 €, tai pristatymas nemokamas. Prekių pristatymui į Neringą taikomas 50 € papildomas mokestis.

3.5.  Prekes pristato Pardavėjo įgaliotas atstovas Venipak siuntų tarnyba.

3.6. Pardavėjas įsipareigoja prekes pristatyti Pirkėjui ne vėliau kaip per 2-4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo Pardavėjui. Toks terminas netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas apie tai buvo informuotas. Už nepateiktas prekes Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus Pirkėjui per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo dienos. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.

3.7. Jei prekės nėra pristatomos laiku dėl Pirkėjo kaltės (neteisingas tel. Nr.), Pardavėjas už prekių pristatymą nėra ir negali būti laikomas atsakingu.

3.8. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

4. Prekių grąžinimas, keitimas

4.1. Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes:

4.1.1.  Pirkėjas turi teisę nenurodęs priežasties grąžinti prekę, pranešęs apie tai Pardavėjui  per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo buveinėje momento. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos ir tokios pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta. Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas;

4.1.2.  Pirkėjas turi teisę grąžinti nekokybišką prekę, raštu ar telefonu ar elektroniniu laišku apie tai pranešęs Pardavėjui, nurodydamas prekės grąžinimo priežastį. Pardavėjas atsako už prekės trūkumus, kurie išaiškėja per dvejus metus nuo prekės pardavimo, jeigu įstatymai ar sutartis nenumato ilgesnio termino. Pirkėjas gali pasirinkti arba nekokybišką prekę nemokamai pakeisti į kokybišką prekę arba reikalauti grąžinti sumokėtus pinigus už prekę ir už jos pristatymą. Pirkėjas taip pat turi teisę tartis su pardavėju dėl nekokybiškos prekės kainos sumažinimo.

4.2. Grąžinant prekę būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentą.

4.3. Pardavėjas įsipareigoja už grąžintas prekes Pirkėjui grąžinti pinigus iš karto po prekės priėmimo momento, bet ne vėliau kaip per 2 darbo dienas.

4.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko Taisyklių 4.1.1. ir 4.1.2. punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

4.5. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio ar spalvos dėl Pirkėjo naudojamos įrangos ypatybių.

4.6. Grąžinamos prekės turi būti pristatytos Pardavėjui adresu – Imenza UAB, Vilties 24A, 29107, Anykščiai, Lietuva

4.7. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis" bei Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis "Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis".  

5. Baigiamosios nuostatos

5.1. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

5.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Pirkėjas gali pasinaudoti Elektroninis ginčų sprendimas arba Vartotojų teisių informacine sistema. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.